Hind24
Hind24

LIDL — Rõõmustavalt soodne

Tutvustus: Lidl kauplustekett

Lidl on üks juhtivaid supermarketeid Eestis, mis laieneb jõudsalt üle maailma ning pakub uut tüüpi ostukogemust juba 32 riigis. Lidlil on üle 11 550 kaupluse ning üle 200 logistikakeskuse, mis teeb neist suurima jaeketi Euroopas. Kõrgeim kvaliteet madalaima hinnaga - see on Lidl’i moto. Odavpoodide ketina pakub Lidl oma klientidele mugavat ostukeskkonda ja lihtsustab poes käimise argirutiini. Selline suhtumine on olnud ettevõttel juba aastast 1930, mil kett alustas tööd toidu hulgimüüjana Saksamaal. Juba siis kliendid hindasid eelkõige kvaliteeti ja värskust soodsaima hinnaga. Lidlis on erinevatele elustiilidele ja erinevateks olukordadeks vajalikke tooteid - värsket ja kvaliteetset toitu kui ka kasulikke tööstuskaupu. Lidl Eesti OÜ on hiljuti avanud 8 poodi Tallinnas, Tartus, Narvas ja Pärnus. Lidl on Eestisse investeerinud üle 80 miljoni euro ja loonud üle 1000 uue töökoha. Uued Lidli poed on energiasäästlikud ja kasutavad ainult roheenergiat, seejuures on kõikidele hoonetele väljastatud rahvusvaheline EDGE ehitussertifikaat.

Kontaktandmed

Lidl
A.H. Tammsaare tee 47
11316, Tallinn
Tel: +372 643 7166
E-mail: info@lidl.ee
https://www.lidl.ee/et

Teised postitused

Kaubamaja

Kaubamaja on samuti palju vaeva näinud oma imago kujundamisel ning saanud sellega suurepäraselt hakkama. Põhiliselt samastavad inimesed Kaubamaja väärikuse, stiilsuse ning taktitundelisusega. Kaubamajas on alati väga meeldib õhkkond ning ka poe interjööriga on palju vaeva nähtud.

Rimi

Rimi poed paiknevad tihtipeale erinevates kaubanduskeskustes, mis võimaldab ideaalselt teostada kaubanduskeskuses näiteks mõne riideostu ning seejärel suunduda Rimi kauplusesse ning osta ära ka toidukaubad. Kuid Rimi ei müü ainult toidukaupu, vaid olemas on ka laias valikus tarbekaupu ning riidekaupu.

Coop

100% Eesti tarbijatele endile kuuluv Coop Eesti (COOP Estonia) on vanim ja suurim jaekaubanduse valdkonnas ühiselt tegutsev grupp Eestis.

Hind24
Küsimused ja ettepanekud saate esitada aadressile info@hind24.ee
© 2008-2022 Kõik õigused kaitstud