Hind24
Hind24

LIDL — Rõõmustavalt soodne

Tutvustus: Lidl kauplustekett

Lidl on üks juhtivaid supermarketeid Eestis, mis laieneb jõudsalt üle maailma ning pakub uut tüüpi ostukogemust juba 32 riigis. Lidlil on üle 11 550 kaupluse ning üle 200 logistikakeskuse, mis teeb neist suurima jaeketi Euroopas. Kõrgeim kvaliteet madalaima hinnaga - see on Lidl’i moto. Odavpoodide ketina pakub Lidl oma klientidele mugavat ostukeskkonda ja lihtsustab poes käimise argirutiini. Selline suhtumine on olnud ettevõttel juba aastast 1930, mil kett alustas tööd toidu hulgimüüjana Saksamaal. Juba siis kliendid hindasid eelkõige kvaliteeti ja värskust soodsaima hinnaga. Lidlis on erinevatele elustiilidele ja erinevateks olukordadeks vajalikke tooteid - värsket ja kvaliteetset toitu kui ka kasulikke tööstuskaupu. Lidl Eesti OÜ on hiljuti avanud 8 poodi Tallinnas, Tartus, Narvas ja Pärnus. Lidl on Eestisse investeerinud üle 80 miljoni euro ja loonud üle 1000 uue töökoha. Uued Lidli poed on energiasäästlikud ja kasutavad ainult roheenergiat, seejuures on kõikidele hoonetele väljastatud rahvusvaheline EDGE ehitussertifikaat.

Kontaktandmed

Lidl
A.H. Tammsaare tee 47
11316, Tallinn
Tel: +372 643 7166
E-mail: [email protected]
https://www.lidl.ee/et

Teised postitused

Selver ABC

Selver on Eestis tegutsev super- ja hüpermarketite kett, mis kaupleb peamiselt toidu- ja esmatarbekaupadega. Selver on AS Tallinna Kaubamaja tütarettevõte.

Maxima

Maxima keskendub ja püüdleb pidevalt selle poole, et just nende poed oleks ostjate jaoks kõige mugavamad ostukohad. Ostja jaoks seisneb mugavus eelkõige täpses, korralikus ja loogilises kaupade paigutuses.

Prisma

Prisma Peremarket on enda olulisimaks eesmärgiks seadnud, et neil oleksid Tallinna kõige rahulolevamad kliendid, mille saavutamisel, järgivad nad järgmisi põhimõtteid: Nad hoiavad head hinna ja kvaliteedi suhet, püsivaid hindu, nende poodides leiab endale valiku kogu pere – vanaemast lapselapseni. Lisaks toidukaupadele on neil lai valik tarbekaupu ja riideid.

Hind24
Küsimused ja ettepanekud saate esitada aadressile [email protected]
© 2008-2022 Kõik õigused kaitstud