Hind24
Hind24

Hinnavaatlus- toiduained

Viimati uuendatud:
Pesuloputusvahend Lenor 930 ml
Tootja
PROCTER & GAMBLE
Riik
Tšehhi Vabariik
Koostis
Benzisothiazolinone, Perfumes, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Eugenol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Linalool, 5-15% Cationic Surfactants
Allergeenid
Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida eemal silmadest. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada hoolikalt veega. Toode võib suurendada kanga süttivust. Soovitatud koguse suurendamine võib kanga süttivust veelgi suurendada. Mitte kasutada seda toodet pehmemate kudedega rõivaste puhul, näiteks laste rõivad ja magamisriided, mis on märgitud tulekindlaks, kuna vahend võib vähendada tulekindlust (nt fliis, samet, šenill ja frotee). Hoida lastele kättesaamatus kohas. Vältida silma sattumist. Silma sattumise korral pesta silmi rohke veega.
Tootekirjeldus
Lenoriga saate muuta „armastuse esimesest silmapilgust“ tunde pikaajaliseks armusuhteks oma rõivastega. Lenor Spring Awakeningi kasutamine aitab võidelda kolme rõivaste vananemist näitava märgiga. See pesuloputusvahend on välja töötatud kangaid hoidma, rikastama ja hooldama kohe esimesest päevast alates ning selle Anti-Age3 tehnoloogia aitab neid kaitsta venimise, pleekimise ja topiliseks muutumise eest, et rõivad näiksid kauem kaunid ja värsked. Peale selle võite kevadlillede aroomi ja loodusliku patšuli ja valge seedri lõhnavarjunditesse mähkudes saada taaselustava, meeltülendava kogemuse, mis teid virgutab ja üleni värskendab.
Hind24
Küsimused ja ettepanekud saate esitada aadressile [email protected]
© 2008-2022 Kõik õigused kaitstud